Gratis verzending in alle clubshops op Black Friday

Gratis verzending in alle clubshops op Black Friday

Aankomende vrijdag is het ook in onze clubshops Black Friday! Alle bestellingen die op vrijdag 24 november worden geplaatst, worden door ons gratis verzonden. 

Voor deze gratis verzendactie kun je de kortingscode BLACKFRIDAY23 gebruiken bij het afronden van je bestelling. Natuurlijk is het ook mogelijk om de bestelling gratis af te halen. Deze kortingscode is geldig van 0.00 tot 23.59 uur, profiteer dus op tijd!

Tip: ben je nog op zoek naar een cadeau voor de feestdagen? Profiteer dan nu van deze actie! 🎁✨

In de clubshops kun je heel eenvoudig je clubkleding samenstellen en voorzien van bijvoorbeeld je eigen naam of initialen. Bovendien profiteer je hier van exclusief voor onze vereniging geldende clubkorting. Binnen een aantal werkdagen ontvang je jouw bestelling thuisbezorgd.