Vacature: HBO-stagiair(e) Commercieel - start medio Q3-2022 (gesloten)

Vacature: HBO-stagiair(e) Commercieel - start medio Q3-2022 (gesloten)

Binnenkort zijn we bij Clubfabriek.nl op zoek naar nieuwe collega’s. We heten je graag welkom bij ons in de functie van Stagiair(e) Commercieel.

Je gaat tijdens je stage volwaardig meedraaien in ons team. Jouw commerciële instelling en -kennis, communicatie skills en organisatorische vaardigheden komen hierbij goed van pas. Daarnaast kunnen we je hulp goed gebruiken bij andere processen in ons jonge bedrijf. De frisse blik die jij meebrengt gaat jou, onze klanten en onze jonge onderneming ongetwijfeld verder brengen!

Wat zijn jouw kwaliteiten?

  • Je bent bezig met een relevante commercieel ingestelde HBO-opleiding, zoals bijvoorbeeld International Business and Management, Small Business en Retail Management, Commerciële economie of een soort gelijke studie, en op zoek naar een meewerkstage voor vier of vijf dagen per week;
  • We vinden het extra leuk als je zelf ook affiniteit hebt met sport, bijvoorbeeld doordat je zelf een balletje trapt of anderszins binding hebt met onze doelgroepen, maar dat is geen vereiste;
  • Flexibel en energiek zijn twee woorden die jou goed omschrijven;
  • Zelfstandig werken en plannen kun je aan jou overlaten;
  • Je bent gedreven, gemotiveerd en commercieel ingesteld;
  • Met Microsoft Office en soortgelijke software kun je goed omgaan; en
  • De Nederlandse taal beheers je op professioneel niveau.

Wat bieden wij?

Jouw scherpe blik en vlotte babbel worden door ons zeker gewaardeerd. We bieden een stageplek waar je echt zelf aan de gang mag gaan en waar je ideeën worden gewaardeerd. Alle collega's ondersteunen je graag om de meest leerzame en leuke stage te lopen en staan altijd voor je klaar om een bijdrage te leveren aan jouw ontwikkeling. Je werkplek bevindt zich in Sneek-West en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Op vrijdagmiddag evalueren we met alle medewerkers de afgelopen werkweek en natuurlijk ben jij daarbij ook uitgenodigd.

Neem contact op

Heb je interesse in het vervullen van deze positie? Neem dan voor een kennismakingsgesprek contact met ons op. Zorg dat je dit tijdig doet, want we hebben maar beperkt plaats en wij willen jouw bijdrage natuurlijk niet missen. Stuur je contactgegevens en een korte motivatie naar werkenbij@clubfabriek.nl en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Acquisitie naar aanleiding van uitstaande vacatures wordt niet geapprecieerd.